Drukuj

 

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele
Szanowni Rodzice

Dzisiaj rozpoczęły się wakacje – czas wytęsknionego odpoczynku!
Drodzy Uczniowie, życzę Wam, aby każdy dzień nadchodzącego lata był radosny oraz pełen nowych wrażeń i doświadczeń. Rok szkolny, który właśnie się zakończył był, jak zwykle, okresem wytężonej pracy. Szczególnie dużo wysiłku musieliście włożyć w zdobywanie wiedzy i umiejętności przez ostanie miesiące. Poczuliście odpowiedzialność za własny rozwój i wierzę, że wiedza ta zaowocuje w przyszłości. Uczniom klasy VIII, którzy dzisiaj byli w naszej szkole po raz ostatni, życzę dostania się do wymarzonej szkoły. Dajcie się poznać z jak najlepszej strony, nie ukrywajcie swoich talentów i zdolności. Dzisiaj Julka powiedziała pięknie, że to dopiero początek waszej drogi, a więc wszystkiego najlepszego!
Dziękuję Wam, Nauczyciele, za waszą pracę. Dziękuję za prowadzenie naszych uczniów poprzez świat nauki, za pomaganie im w odkrywaniu tajemnic wiedzy. Dziękuję za podjęcie wysiłku pracy w całkiem nowych realiach. Dziękuję za serce, zaangażowanie i zrozumienie. Życzę wszystkim wymarzonego, a przede wszystkim wytęsknionego odpoczynku.
Szanowni Rodzice, zawsze wspieracie nas nauczycieli w pracy. Bez Was wiele zaplanowanych działań i zamierzeń nie byłoby możliwych. Szczególnie dziękuję Państwu za pomoc w okresie zdalnego nauczania. Owoce pracy naszych uczniów, które widzimy na świadectwach szkolnych oraz w liczbie otrzymanych dyplomów i nagród, to przecież także Państwa zasługa. Z całego serca dziękuję za tak wspaniałą współpracę.
Dziękuję księdzu proboszczowi Henrykowi Pokora, który dzisiaj modlił się podczas Mszy św. w intencji nasz wszystkich, całej społeczności szkolnej.

Jeszcze raz gratuluję owoców całorocznej pracy i do zobaczenia po wakacjach!

Dyrektor szkoły Edyta Jeleń

 

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2019/2020

 

Kl. VIII

Kinga Jaskowska, Anita Wenek

 

Kl. VI

Aleksandra Droździel, Matylda Machnio

 

Kl. V

Wiktoria Wołoszyn, Maciej Machnio

 

Kl. IV

Kacper Granda, Gabriel Kozimala

 

Kl. III

Oliwia Majcher, Jakub Żuk

 

Kl. II

Tomasz Kowal, Szymon Czuryło, Kacper Danaj, Jakub Goch, Michał Wojcieszko, Marcel Żmijan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drukuj

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu dziękuje za nominację #gaszynchallenge Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łukowej i Szkole Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Babicach. Do dalszego pomagania nominujemy:

  1. Bajkowe Przedszkole w Woli Obszańskiej
  2. Sklep p. Edwarda Czerniaka w Zamchu
  3. Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu
  4. Nominowani muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów.
  5. Zebrane środki pieniężne wpłacamy na konto:

➡️ https://www.siepomaga.pl/piotr-kozak ❤️

Drukuj

 

Jasnoszare tło, zdjęcie przyborów szkolnych po lewo, tekst po prawej stronie na żółtym tle:"Egzamin ósmoklasisty 16-18 czerwca 2020 r."

 

Więcej informacji pod adresem poniżej:

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/egzamin-osmoklasisty-2020

 

 

Drukuj

 

 

Grafika przedstawiająca dziewczynkę siedzącą przy komputerze. Obok napis do 26 czerwca przedłużamy kształcenie na odległość.Rozporządzenie podpisane.

 

Więcej informacji pod adresem poniżej:

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna-do-26-czerwca

 

 

Drukuj

 

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

 

Kochane Dzieci! Drodzy Uczniowie!

 

W dniu Waszego Święta życzymy Wam
wiele radości, uśmiechu
 i wielu inspiracji płynących z nauki.

Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą pełną wspaniałych wydarzeń.
Dzień Dziecka kojarzy się zawsze z nieposkromioną energią i radością, którą wypełniacie świat dorosłych.

Niech to święto trwa każdego dnia,
a nie tylko 1 czerwca!

 

Dyrektor i Nauczyciele

 

Drukuj

 

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klasy IV brali udział w programie antytytoniowej edukacji zdrowotnej pod nazwą "Bieg po zdrowie ". W ciągu sześciu lekcji w ramach zajęć z wychowawcą uczniowie dowiedzieli się jakie skutki powoduje palenie papierosów. Uczniowie byli bardzo aktywni oraz chętnie brali udział w zajęciach. Wykonali komiks związany z asertywnością i paleniem papierosów. Projekt zakończył się wykonaniem pracy związanej ze Światowym Dniem bez papierosa.

 

 

 

 

Drukuj

 

18 maja 2020 r. to niezwykły dzień dla naszej szkoły i całej Ojczyzny, dla każdego z nas.

W tym dniu obchodziliśmy Święto Szkoły i 100 rocznicę urodzin naszego wspaniałego Patrona – Świętego Jana Pawła II, który był, jest i będzie naszym drogowskazem, mentorem i przewodnikiem w czasie trudnej drogi życia.

Niestety, w związku z zaistniałymi (powszechnie znanymi) okolicznościami nie mogliśmy tego dnia obchodzić tak, jak pierwotnie zaplanowaliśmy. Żal tym większy, że do tej znamienitej chwili przygotowywaliśmy się od początku roku szkolnego i widzieliśmy wielkie zaangażowanie naszych uczniów, jak i ich rodziców.

Zaistniała sytuacja pozwoliła nam jedynie na małą część tego, co zaplanowaliśmy.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10.00. Wtedy to ks. proboszcz Henryk Pokora odprawił Mszę Świętą w intencji całej naszej społeczności szkolnej. Udział w niej wzięli Pani Dyrektor Szkoły Edyta Jeleń, nauczyciele, rodzice oraz nieliczni (z konieczności) mieszkańcy naszej miejscowości.

W tymże czasie w swoich domach uczniowie wraz z rodziną wykonali w oknach dekorację dla upamiętnienia tej ważnej rocznicy. Wszyscy opisywali też „Mój dobry uczynek lub postanowienie dla Świętego Jana Pawła II”. Nasi wychowankowie ponadto wzięli udział w konkursie plastycznym „Laurka dla Jana Pawła II” zorganizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Nastąpiła też nauka i wspólne śpiewanie hymnu: „Nie zastąpi Ciebie nikt” przygotowanego przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie w hołdzie Papieżowi.

Dzień zakończyliśmy wspólną, rodzinną modlitwą w intencji Świętego Jana Pawła II.

Mimo wszystko to były niezapomniane chwile!

 

           

 

 

   

 

 

 

Drukuj

 

KOMUNIKAT

Na terenie szkoły obowiązuje zakaz wstępu osób, których obecność nie jest konieczna do zapewnienia realizacji odbywających się zajęć

 

Szanowni Rodzice

uprasza się, aby w razie stwierdzenia u dziecka lub rodzica niepokojących objawów wskazujących na wystąpienie choroby zakaźnej pozostać w domu i skorzystać z teleporady medycznej.
Dbajmy o zdrowie własne i innych!

 

 

 

Drukuj

 

Różowo-granatowe tło, po lewo ikona dokumentów, a po prawo tekst na białym prostokącie: "Wytyczne GIS. MZ i MEN".

 

Więcej informacji pod adresem poniżej:

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

 

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu.
Designed by mixwebtemplates