Drukuj

 

Organizacja konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/2021

 

Szanowni Państwo, w bieżącym roku szkolnym Lubelski Kurator Oświaty organizuje we współpracy z LSCDN dwanaście konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Szczegóły organizacyjne zostały opisane w Regulaminie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021. 

 

Regulamin konkursów znajduje się w linku poniżej:

 

Regulamin konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2020/2021

 

Drukuj

 

Szkolne obchody 42 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża

 

W dniu 16 X 2020 r. uczciliśmy rocznicę wyboru naszego Patrona na Papieża. W związku z sytuacją epidemiologiczną wychowawcy wraz z uczniami przeprowadzali następujące działania:

1.Zajęcia edukacyjno-wychowawcze poświęcone pamięci Jana Pawła II

2.Prezentacje multimedialne przygotowane przez uczniów klas VI -VIII  pt,,Santo Subito! Życie Jana Pawła II” , Jan Paweł II ,,Człowiek,który zmienił świat” ,  ,,Od Wadowic do świętości”

3.Wręczenie nagród i dyplomów przez Dyrektora szkoły za udział w konkursie plastycznym ,,Śladami Jana Pawła II” zorganizowanym przez naszą szkołę w ramach projektu ,,Nasz dar na stulecie urodzin Jana Pawła II”

O godz.  17 odbył się Różaniec w kościele parafialnym pw.św Jozafata w Zamchu prowadzony przez uczniów kl.VIII.

W tym dniu zakończono też zbiórkę pieniędzy w ramach obchodów XX Dnia Papieskiego p.h TOTUS TUUS.

 

 

 

 

 

Drukuj

 

W dniu 16 października 2020 roku w ramach obchodów XX Dnia Papieskiego pod hasłem: „TOTUS TUUS!” uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu przeprowadzili wśród społeczności szkolnej zbiórkę pieniędzy, na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Zebrano 561 zł.

 

Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

 

 

 

 

 

 

 

Drukuj

 

Wystawa "Powstanie Warszawskie 1944. Bitwa o Polskę" - zachęcamy do udziału

 

Więcej informacji w linku poniżej:

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/wystawa-powstanie-warszawskie-1944-bitwa-o-polske

 

 

Drukuj

 

 

XX Dzień Papieski

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju zbiórka z okazji XX Dnia Papieskiego pod hasłem „TOTUS TUUS” odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu w dniach 5-9 października 2020r. Puszka będzie wystawiona przy wejściu głównym szkoły.

Zachęcamy wszystkich uczniów i mieszkańców Zamchu do włączenia się jak co roku w akcję Dzieła Nowego Tysiąclecia.

 

Szkolne Koło Wolontariatu

 

Drukuj

 

Szanowni Państwo

wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym kierujemy specjalny list do rodziców uczniów, w którym zachęcamy do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

 

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

 

Więcej informacji pod linkiem poniżej:

 

Wspólny list MEN i GIS Aplikacja Protego Safe

 

Z wyrazami szacunku
Dariusz Piontkowski
Minister Edukacji Narodowej

 

 

Drukuj

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu.

 

Więcej informacji otrzymają państwo od wychowawców przez e-dziennik.

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu.
Designed by mixwebtemplates