Drukuj

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

 

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele
Szanowni Rodzice

Dzisiaj rozpoczęły się wakacje – czas wytęsknionego odpoczynku!
Drodzy Uczniowie, życzę Wam, aby każdy dzień nadchodzącego lata był radosny oraz pełen nowych wrażeń i doświadczeń. Rok szkolny, który właśnie się zakończył był, jak zwykle, okresem wytężonej pracy. Szczególnie dużo wysiłku musieliście włożyć w zdobywanie wiedzy i umiejętności przez ostanie miesiące. Poczuliście odpowiedzialność za własny rozwój i wierzę, że wiedza ta zaowocuje w przyszłości. Uczniom klasy VIII, którzy dzisiaj byli w naszej szkole po raz ostatni, życzę dostania się do wymarzonej szkoły. Dajcie się poznać z jak najlepszej strony, nie ukrywajcie swoich talentów i zdolności. Dzisiaj Julka powiedziała pięknie, że to dopiero początek waszej drogi, a więc wszystkiego najlepszego!
Dziękuję Wam, Nauczyciele, za waszą pracę. Dziękuję za prowadzenie naszych uczniów poprzez świat nauki, za pomaganie im w odkrywaniu tajemnic wiedzy. Dziękuję za podjęcie wysiłku pracy w całkiem nowych realiach. Dziękuję za serce, zaangażowanie i zrozumienie. Życzę wszystkim wymarzonego, a przede wszystkim wytęsknionego odpoczynku.
Szanowni Rodzice, zawsze wspieracie nas nauczycieli w pracy. Bez Was wiele zaplanowanych działań i zamierzeń nie byłoby możliwych. Szczególnie dziękuję Państwu za pomoc w okresie zdalnego nauczania. Owoce pracy naszych uczniów, które widzimy na świadectwach szkolnych oraz w liczbie otrzymanych dyplomów i nagród, to przecież także Państwa zasługa. Z całego serca dziękuję za tak wspaniałą współpracę.
Dziękuję księdzu proboszczowi Henrykowi Pokora, który dzisiaj modlił się podczas Mszy św. w intencji nasz wszystkich, całej społeczności szkolnej.

Jeszcze raz gratuluję owoców całorocznej pracy i do zobaczenia po wakacjach!

Dyrektor szkoły Edyta Jeleń

 

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2019/2020

 

Kl. VIII

Kinga Jaskowska, Anita Wenek

 

Kl. VI

Aleksandra Droździel, Matylda Machnio

 

Kl. V

Wiktoria Wołoszyn, Maciej Machnio

 

Kl. IV

Kacper Granda, Gabriel Kozimala

 

Kl. III

Oliwia Majcher, Jakub Żuk

 

Kl. II

Tomasz Kowal, Szymon Czuryło, Kacper Danaj, Jakub Goch, Michał Wojcieszko, Marcel Żmijan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu.
Designed by mixwebtemplates